Cele Fundacji

Cele

Nasze działanie wynika z celów które jako Fundacja realizujemy.

czytaj dalej
Działania

Działania

Zapoznaj sie z działaniami Fundacji.

czytaj dalej

Potrzeby

Potrzeby

Zapoznaj się z potrzebami jakie mają nasi podopieczni i wesprzyj nas w działaniu.

czytaj dalej

Po raz pierwszy w historii Belfast Royal Academy został zorganizowany wyjazd grupy SU do Polski. Okazało się to dla nas niepowtarzalnym doświadczeniem!  Pomimo tego że mówiliśmy dwoma rożnymi językami, świetnie się dogadywaliśmy. Byłam mile zaskoczona, że polska młodzież nie używała tłumacza i bez problemu mogliśmy się zrozumieć. Nie było bariery językowej pomiędzy nami. Moim ulubionym wspomnieniem z Joy Weekendu było wspólne śpiewanie. Wiara w Chrystusa oraz wspólnie spędzony czas umocnił naszą wiarę. 

Cieszę się że młodzi ludzie mają takie miejsce do którego mogą przyjść żeby się spotkać, porozmawiać i oderwać od codziennych problemów. Uważam ze Chrześcijańska Fundacja Radość zapewnia duże wsparcie młodym ludziom w trudnych okresach ich życia. Bardzo poruszyło mnie zaangażowanie pracowników fundacji. Od momentu kiedy wylądowaliśmy z powrotem w Irlandii, od razu chcieliśmy wracać. Wszyscy mile wspominamy pobyt w Polsce. Mam nadzieje ze w przyszłości będziemy mogli wrócić do Polski by spotkać się ponownie.

Zuzanna Łobda, Irlandia Północna

 

 [pb_row ][pb_column span="span12"][pb_video el_title="Video 1" video_source_link_youtube="https://youtu.be/m_z33M8-9pE" video_youtube_dimension_width="500" video_youtube_dimension_height="270" video_youtube_show_list="0" video_youtube_autoplay="0" video_youtube_loop="0" video_youtube_autohide="2" video_youtube_cc="0" video_alignment="center" appearing_animation="0" video_sources="youtube" ][/pb_video][/pb_column][/pb_row]

Szukaj

PayPal

Rozlicz PIT

Zasil przez Siepomaga

transferuj

Przekaż darowiznę przez Transferuj.pl

Nasi Wolontariusze

Będąc wolontariuszem w Fundacji Radość nie tylko pomagam innym doświadczać miłości ale sam ją przyjmuje od Naszego Ojca - w obfitości.Emotikon smil Dzięki tej działalności jestem uczestnikiem Bożych cudów, tego jak Bóg odnajduje swoje owce, namacalnie doświadczam JEGO MIŁOŚCI.

WojtekWojciech Mularski
Kraśnik

KONTAKT

Chrześcijańska Fundacja Radość
Mobile: +48 600 260 281
e-mail: biuro@fundacja-radosc.pl
NIP: 952 198 19 33
KRS: 0000245205

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com